STRATEGINĖ KONSUTALCIJA“Apie ką turi būti mūsų brendas?”

VIENAS DAŽNIAUSIŲ KLAUSIMŲ, KURIS  ITIN DAŽNAI BE REIKALO UŽSUDĖTINGINAMAS.

Suteikti gyvybę brendui ne taip lengva — aplink pilna leisgyvių, beprasmių, vargstančių ženklų. Tačiau skaidrus protas ir aštrus, aiškus, metodiškas procesas leidžia nusistatyti, sukurti arba atsinaujinti brendą, kad jis atlieptų šiuolaikinę auditoriją: reiklesnę, mažiau dėmesingą, užsiėmusią. Įgyvendinau daugybę brendo sukūrimo projektų tiek nuo pradžių, tiek padėjau įsivertinti tai, kas jau sukurta. Klauskite drąsiai, kaip galiu padėti jums.

KOMUNIKACINĖ KONSULTACIJA “Ar tai yra gera idėja, kryptis?”

DAUGIAU JĖGŲ AR ĮKVĖPIMŲ IDĖJOMS.

Daugybę metų vertindamas ir kurdamas idėjas išmokau itin rezultatyviai ir gretai įžvelgti jose galimybes ar silpnybes, aktualumą ar neadekvatumą. Galiu padėti įsivertinti turimas, padėti užduoti toną geroms idėjoms ar nukreipti jas įkvepiančią kryptimi. Rašykite ir pasidalinkite.

STARTUOLIŲ KONSULTACIJA “Į ką mes turime atkreipti ypatingą dėmesį?”

JŪS SUGALVOJOTE PUIKŲ PRODUKTĄ, BET NEMAŽIAU SVARBI PUIKI RINKODARA.

Startuojančiam verslui itin svarbu nepripainioti mazgų, kuriuos vėliau bus sunku įveikti. Aiškumas ir vientisumas, stebinimas ir dėmesio atkreipimas yra itin svarbūs sėkmės elementai. Padedu sudėlioti akcentus, ten, kur jų reikia, atrasti verslo švytėjimo galimybes. Jūs patys žinote, kada jums reikės pagalbos.

MANO KONSULTUOTI Klientai