ŽURNALAS

Vyresnis žmogus

“Kas čia toks?”, klausia rinkodaristai. Čia, brangieji, Vyresnis Žmogus. Jo pilna gatvėse ir feisbuke, bet tik ne brendų planuose. Jis yra tikslinės auditorijos užribis. Beveik negyvas organizmas, kuriam teįdomu vaistai nuo artrito ir Unikauskas.

Tačiau šis gėdingas pražiūrėjimas kartu yra galimybė. Vyresnieji – galinga demografinė grupė (vien 50-65 m. yra 21%, jei pajungtume senjorus, būtų išvis labanakt), jie turi didelę perkamąją galią (skirtingai nei milenialsai). Tai jie perka mašinas, butus, atostogas. D.Britanijoje išskaičiuotas automobilio pirkėjo vidurkis yra 56 m., reklamos vidurkis būtų turbūt arčiau 28 metų. Nielsen tyrimas sako, kad vos 5% reklamos auditorijos yra 50+. Nemanau, kad LT daug geriau.

Vyresnieji ignoruojami, nes rinkodaroje ir agentūrose dirba jaunučiai. Tad visi brendai nori jaunėti. Jaunimas yra ateitis, jie sako. Seniai užknisa, jie sako. O Lietuva, kaip ir daugybė Vakarų, smarkiai keliauja į ateitį senėdama. Tai kai kitą kartą nurašinėsite Vyresnį Žmogų, prisiminkite, kad Obamai tuoj bus 60.

Jaunos auditorijos kultas ir senos nurašymas – vienas iš gajų mitų, apie kuriuos kalbėsiu paskaitoje NAUJOS KARTOS PREKĖS ŽENKLAI: KAIP TOKIAIS TAPTI. Ateikit. Nebent esate Vyresnis ir kur nors eiti jau esate per senas.

Info ir bilietai: mokymai@degadangus.lt

komentaras apie “Vyresnis žmogus

TURI LAIKO? PAKOMENTUOK