ŽURNALAS

Kaip mes dirbsime

Dar pusbalsiu, nedrąsiai, bet jau klausiame, ar mums reikia tokio dydžio biuro? Gali būti, kad šis ištuštėjimas atvėrė ne tik skausmus, bet ir galimybes. Kol kas formatas atrodo nepatogus. O gal artėjame prie biuro, kuriame vyksta tik esminiai susitikimai, yra darbo erdvės, kai jų reikia susibėgti galvolaužio sesijai, ar keli stalai, tiems, kam atrėžti namus nuo darbovietės gyvybiška? 

EINANTIEMS
Biuras taps erdvesnis, nes visi sulipti dviem aukštais nebegalės. Greičiausiai, bus slenkantis grafikas. Tikėtini, nors abejotini, įvairūs temperatūrų matuokliai. Kuo daugiau automatizuotų durų, beprisilietimių prietaisų, oro gryninimo įrenginių. Maniakiškas rankų plovimas, dezinfekantai, kremai nuo odos sausėjimo. Valymo paslaugų tankėjimas. Courier pasakoja apie mažesnius susitikimų kambarius, trumpesnius nuomos kontraktus. 

LIEKANTIEMS
Mano mėgstamas idėjų darbingumui šaltinis, Basecamp įkūrėjas Jason Fried savo kompanijas per atstumą įveiklina jau 20 metų. Jasonas beria gerų pastabų ir bara: nuotoliniame elgtis kaip įprastame yra kvailoka, tuomet atstumo privalumai ištirpsta. Nesinchroniškas darbas nebereikalauja visko padaryti realiu laiku. Nuotolinis eliminuoja tapšnojimus per petį, triukšmą, niekmyčius (susitikimus dėl susitikimo). 

Sukrėsti imamės temų, kurios atrodė nepajudinamos, nesvarbios. Dabar, panašu, visi galime pabūti priverstiniais vizionieriais, nes klaustukų daugiau nei cementinio žinojimo.

PATIKO? DALINKIS:

komentaras apie “Kaip mes dirbsime

TURI LAIKO? PAKOMENTUOK